Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko

Rzymskokatolicka Parafia

  

 

 

 INTENCJE  MSZALNE I NABOŻEŃSTWA 

MARZEC 2023

 

 

 

 

Środa, 1 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Cecylię i Stefana Jastrzębskich, brata Ludwika oraz ++ dziadków z obu stron, z prośbą o łaskę nieba.
18.00 - 1) Za żyjących i zmarłych członków Nocnej Adoracji.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knoll (greg. 3).

 

Pierwszy czwartek miesiąca, 2 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) W intencji Ojca Świętego, kapłanów, misjonarzy i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2) Do NSPJ w int. Alicji i Weroniki z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o pomyślność i dary Ducha Świętego na egzaminie.
3) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knoll (greg. 4).
7.30 - Nabożeństwo w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
18.00 - Do NSPJ w int. Heleny z ok. urodzin , z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, potrzebne dary i błog. Boże dla całej rodziny i opiekę MB Nieustającej Pomocy.

 

Pierwszy piątek miesiąca, 3 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do NSPJ jako wynagrodzenie za zniewagi i brak miłości, w int. członków Arcybractwa Straży Honorowej Serca Jezusa, ich rodzin, Ks. Opiekuna i wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
7.30 - Nabożeństwo ku czci NSPJ.
17.00 - Droga Krzyżowa poprzedzona czytaniem zalecek za zmarłych.
18.00 - 1) W intencji dzieci pierwszo- i wczesnokomunijnych oraz ich rodziców.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knoll (greg. 5)

 

Pierwsza sobota miesiąca, 4 marca 2023 – Święto św. Kazimierza, królewicza.
7.00 - 1) Za żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca i Ks. Opiekuna.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knoll (greg. 6).
7.30 - Różaniec fatimski.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Stefanię Woźnicę w 1 rocznicę śmierci, z prośbą o łaskę szczęścia wiecznego dla niej.

 

Niedziela, 5 marca 2023 – 2 niedziela Wielkiego Postu.
Kolekta na potrzeby parafii. Zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes.
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Wilhelma Gajdę, z prośbą o radość wieczną dla niego – ofiarowana przez sąsiadów Danuty i Jana.
10.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Joachima we wspomnienie jego urodzin, z prośbą o szczęście wieczne.
2) Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców z obu stron, siostrę Jadwigę, szwagra Pawła, dziadków oraz ++ z rodziny, z prośbą o łaskę nieba.
3) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 7.
12.00 - 1) Do NSPJ przez wstawiennictwo św. Kaspra w intencji Marka Zellnera z okazji 50 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, zdrowie i błog. Boże dla całej rodziny.
2) Do NSPJ przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji Wiesława Dziedzica z okazji 70 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, potrzebne dary i błog. Boże dla całej rodziny.
3) Do NSPJ w int. Maryli Młodawskiej z ok. 75 urodzin, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, zdrowie, opiekę Opatrzności Bożej i błog. Boże na dalsze lata i dala całej rodziny.
16.00 - Do NSPJ przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji Krystyny i Antoniny z okazji ich urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Opatrzności Bożej dla solenizantek i ich rodzin.
17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które w tym roku głosi o. Piotr z piotrowickiego klasztoru Braci Karmelitów Bosych.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Cecylię Limańską w 20 rocznicę śmierci, ++ męża Andrzeja, teściów i rodzeństwo z obu stron.

 

Poniedziałek, 6 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca Teofila Zellnera w 1 roczn. śm., mamę Danutę i ++ z rodziny i pokrewieństwa, z prośbą o niebo dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 8.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Dorotę Kluczkę w rocznicę śmierci oraz ++ Alojzego, Marka, Artura i Tomasza Kluczków, ich ++ rodziców, rodzeństwo i krewnych, z prośbą o łaskę szczęścia wiecznego dla nich.

 

Wtorek, 7 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ mamę Leokadię w rocznicę śmierci, ojca Pawła, brata Emila, bratową Helenę i siostrę Irenę oraz ++ z rodziny, z prośbą o łaskę nieba dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Elżbietę i Marka Lipińskich oraz ++ z rodziny, z prośbą o radość wieczną dla nich.
3) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 9.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Marię i Józefa Grzyśków, z prośbą o łaskę nieba dla nich.

 

Środa, 8 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + męża Józefa i jego ++ rodziców Monikę i Pawła, z prośbą o łaskę nieba dla nich.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Urszulę i Jana Janotów oraz za ++ z rodziny Janota i Wolny, z prośbą o radość życia wiecznego dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Edwarda Osieckiego w 19 rocznicę śmierci, mamę Stefanię, ks. Mariana Osieckiego, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa, z prośbą o szczęście wieczne dla nich.
3) W intencji kobiet naszej parafii.
4) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 10.

 

Czwartek, 9 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Helenę i Józefa Dudów, męża Henryka Zaisza i jego ++ rodziców, z prośbą o łaskę nieba dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 11.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Stanisława Orzechowskiego, jego ++ rodziców, rodzeństwo i ++ Jerzego i Krzysztofa Łotowskich, z prośbą o dar nieba.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Jerzego Szczepanika oraz ++ z rodziny, z prośbą o szczęście wieczne dla nich.

 

Piątek, 10 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Janinę i Adama Syrkiewiczów, rodzeństwo i teściów, z prośbą o życie wieczne dla nich.
17.00 - Droga Krzyżowa poprzedzona czytaniem zalecek za zmarłych.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Franciszka Stypę, z prośbą o radość wieczną dla niego.
2) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Konstantynę i Antoniego Turczyńskich, ich dzieci oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron, z prośbą o niebo.
3) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 12.

 

Sobota, 11 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ dziadków z rodziny Tomeckich i Jasików oraz ++ z pokrewieństwa, z prośbą o szczęście wieczne dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 13.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ Bernardynę i Mariana Krutkich, ++ rodziców z obu stron oraz wszystkich ++ z rodziny, z prośbą o niebo dla nich.

 

Niedziela, 12 marca 2023 – 3 niedziela Wielkiego Postu.
Kolekta przeznaczona na remonty w naszym kościele – dokończenie bocznego ołtarza: Siedem Radości Matki Bożej, oraz na zakup organów do kaplicy św. Jana Bosko.
8.00 - Do Mił. Bożego za + mamę Hildegardę Kwosek w 2 r. śm. oraz ++ dziadków Gertrudę i Stanisława Pawełczyków, z prośbą o niebo.
10.00 - 1) Do NSPJ przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w int. dzieci objętych modlitwą Róż Różańcowych Rodziców za Dzieci.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 14.
12.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Paulinę Zawadzką w 1 rocznicę śmierci, z prośbą o szczęście wieczne dla niej.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Irenę Janosz w 1 rocznicę śmierci, z prośbą o radość wieczną dla niej.
16.00 - Do Mił. Bożego za ++ Stefanię i Zygmunta Faberów w kolejne roczn. śm. i za wszystkich ++ z rodziny Faberów i Rosików, z prośbą o niebo.
17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które w tym roku głosi o. Piotr z piotrowickiego klasztoru Braci Karmelitów Bosych.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ Mariana i Jana Gwoździów w rocznice ich śmierci, z prośbą o szczęście wieczne dla nich.

 

Poniedziałek, 13 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do NSPJ przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w int. żyjących, chorych i zmarłych czcicieli oraz członków Żywego Różańca i Ks. Opiekuna.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 15.
7.30 - Różaniec fatimski.
18.00 - 1) Do Mił. Bożego za ++ Józefa i Weronikę Rangoszów oraz ++ rodziców z obu stron, z prośbą o łaskę szczęścia wiecznego dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Irenę Cieślowską – ofiarowana przez sąsiadów z ul. Szewskiej 6, z prośbą o szczęście wieczne dla niej.

 

Wtorek, 14 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do Mił. Bożego za + męża Romana Buchtę we wspomnienie urodzin oraz jego ++ rodziców i braci, z prośbą o łaskę nieba dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 16.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Annę Nowok, z prośbą o łaskę nieba dla niej – ofiarowana przez sąsiadów z ul. Sobańskiego.
2) W intencji wspólnoty Zaufali Panu, Ks. Opiekuna i wszystkich uczestników kursu Alfa.

 

Środa, 15 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do NSPJ przez wstawiennictwo MB Uzdrowienia Chorych w int. Gabrieli, z prośbą o potrzebne łaski i dar zdrowia oraz błog. Boże dla wszystkich modlących się.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Różę Limańską w 4 roczn. śm., ++ syna Mariusza, ojca Józefa Żychonia oraz ++ z rodziny Żychoniów i Limańskich, z prośbą o radość życia wiecznego dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za +Apolonię Kuśnierz, z prośbą o szczęście wieczne dla niej – ofiarowana przez sąsiadów.
3) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 17.

 

Czwartek, 16 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Genowefę Buhl, jej + męża oraz ++ rodziców, z prośbą o łaskę nieba dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 18.
18.00 - 1) Do Mił. Bożego za ++ rodziców Jadwigę i Eryka Grzyśków oraz ++ z rodziny Nowaków i Grzyśków, z prośbą o dar nieba dla nich.
2) Do Mił. Bożego za + Marię Mastej we wspomnienie urodzin, z prośbą o łaskę nieba dla niej, ze wspomnieniem + syna Wojciecha.

 

Piątek, 17 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + męża Władysława w 5 rocznicę śmierci oraz ++ rodziców, z prośbą o życie wieczne dla nich.
17.00 - Droga Krzyżowa poprzedzona czytaniem zalecek za zmarłych.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + syna Tomasza Gdaka w 8 rocznicę śmierci, ++ rodziców Marię i Urbana Dylów, ++ rodzeństwo, teściów Agatę i Pawła Gdaków, + Marię Brych, ++ Bożenę i Stefana Bagińskich, z prośbą o radość wieczną dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 19.

 

Sobota, 18 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Eugeniusza Pietrzaka w 11 rocznicę śmierci, z prośbą o szczęście wieczne dla niego.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 20.
16.00 - Do NSPJ przez wstawiennictwo MB Piekarskiej i św. Ojca Pio w int. Barbary, z prośbą o błog. Boże i dary Ducha Świętego na każdy dzień życia.
18.00 - Do NSPJ w int. Teresy Gruszkoś z ok. 80 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Opatrzności Bożej i błog. Boże dla całej rodziny. Msza Święta z rekolekcyjnym słowem dla wszystkich.

 

Niedziela, 19 marca 2023 – 4 niedziela Wielkiego Postu – Laetare.
Kolekta na potrzeby archidiecezji.
Każda Msza Święta z rekolekcyjnym słowem dla wszystkich - prowadzi ks. Piotr Brząkalik.
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ tatę Erwina w rocznicę śmierci, mamę Julię, brata Józefa i ++ z rodziny, z prośbą o niebo dla nich.
10.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 21.
12.00 - 1) Do NSPJ przez wstawiennictwo św. o. Pio w int. Magdaleny, z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i błog. Boże na każdy dzień.
2) Do NSPJ w int. Anny Wójcigi z ok. urodzin, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, potrzebne dary Ducha Świętego i opiekę Opatrzności Bożej oraz błog. Boże dla całej rodziny i opiekę MB Nieustającej Pomocy.
16.00 - Msza chrzcielna.
17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które w tym roku głosi o. Piotr z piotrowickiego klasztoru Braci Karmelitów Bosych.
18.00 - Do Mił. Bożego za ++ dziadków Marię i Romualda Namysłów, Zofię i Michała Kopciów, ++ z rodziny z obu stron, z prośbą o niebo dla nich.

 

Poniedziałek, 20 marca 2023 – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. z rekolekcyjnym słowem dla wszystkich.
7.00 - 1) Do Mił. Bożego za + Jerzego, ++ mamę Marię i ojca Stefana, ++ z rodziny i pokrewieństwa z obu stron, z prośbą o niebo dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 22.
18.00 - 1) Do NSPJ w intencji mężczyzn naszej parafii.
2) Wolna intencja.
19.00 – Rekolekcyjne podpowiedzi dla mężczyzn.

 

Wtorek, 21 marca 2023 – dzień powszedni. Msze św. z rekolekcyjnym słowem dla wszystkich.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + mamę Leokadię Knoll w 10 roczn. śm., z prośbą o łaskę nieba dla niej.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 23.
18.00 - 1) Do Mił. Bożego za + mamę Emilię Wójcik w 10 roczn. śm., + ojca Józefa, ++ z rodziny i pokrewieństwa, z prośbą o łaskę nieba.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Kopra ze wspomnieniem + żony Genowefy, z prośbą o łaskę nieba dla nich.
19.00 – Rekolekcyjne podpowiedzi dla kobiet.

 

Środa, 22 marca 2023 – dzień powszedni. Msze św. z rekolekcyjnym słowem dla wszystkich, zakończenie rekolekcji.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Janikowskiego w 13 rocznicę śmierci, z prośbą o szczęście wieczne dla niego.
2) Wolna intencja.
10.00 - Msza Święta z rekolekcyjnym słowem dla Seniorów Parafii.
18.00 - 1) Do NSPJ przez wstawiennictwo św. Kaspra w int. Wspólnoty Krwi Chrystusa oraz ich rodzin i Ks. Opiekuna, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i błog. Boże.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 24.
19.00 – Rekolekcyjne podpowiedzi dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania.

 

Czwartek, 23 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 25.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + żonę Różę w rocznicę śmierci, z prośbą o dar nieba dla niej.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Pasternaka, z prośbą o szczęście wieczne dla niego – ofiarowana przez przyjaciół z parafii.

 

Piątek, 24 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do Mił. Bożego za + Hildegardę Dziurę w 2 roczn. śm., + męża Józefa oraz ++ z rodziny Dziurów i Świerkotów, z prośbą o niebo.
17.00 - Droga Krzyżowa poprzedzona czytaniem zalecek za zmarłych.
18.00 - 1) Do Mił. Bożego za + mamę Emilię Kazuch w 2 roczn. śm., + ojca Jerzego Kazucha w 8 roczn. śm. oraz wszystkich ++ z rodziny.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Irenę Suchoń we wspomnienie urodzin, z prośbą o niebo dla niej.
3) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 26.

 

Sobota, 25 marca 2023 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia – modlimy się w intencji poczętych dzieci.
Duchowa adopcja dziecka poczętego po Mszy Świętej wieczornej.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Cecylię i Kazimierza oraz bliskich ++ z rodziny, z prośbą o szczęście wieczne dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 27.
13.00 - Chrzest: Antonina Promna.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Helenę Rembisz w 35 roczn. śm. i + Tadeusza Wabiszczewicza w 30 roczn. śm., z prośbą o niebo dla nich.

 

Niedziela, 26 marca 2023 – 5 niedziela Wielkiego Postu.
Kolekta na ogrzewanie kościoła.
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Gertrudę Buchtę, jej ++ męża i synów, z prośbą o niebo dla nich.
10.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Hannę Dziedzic we wspomnienie urodzin, z prośbą o szczęście wieczne dla niej.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 28.
12.00 - 1) Do NSPJ w int. Doroty z okazji urodzin.
2) Msza chrzcielna: Piotr Kandzia.
16.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Edwarda Juchę, z prośbą o szczęście wieczne – ofiarowana przez ciocię Halinę i wujka Kazimierza.
17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które w tym roku głosi o. Piotr z piotrowickiego klasztoru Braci Karmelitów Bosych.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ Antoniego Goebla w rocznicę śmierci, wnuka Marcina, rodziców Jadwigę i Piotra Mików, teściów Rozalię i Maksymiliana, z prośbą o niebo dla nich. Podczas Mszy Świętej ks. bp Grzegorz Olszowski poświęci ołtarz Siedem radości Matki Bożej.

 

Poniedziałek, 27 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Antoniego Rzytkę, jego żonę i synów, z prośbą o niebo dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 29.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ Agnieszkę Haśnik, Irenę Pypłacz i Cecylię Wybraniec, z prośbą o szczęście wieczne dla nich.

 

Wtorek, 28 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Stanisława Rangosza w rocznicę śmierci, ze wspomnieniem + żony Anny, z prośbą o niebo.
2) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Ludwikę i Zdzisława Krawczyków i ++ z rodziny, z prośbą o szczęście wieczne dla nich.
3) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Knolla, greg. 30.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ Barbarę Jagielską, Irenę, Leona i Martę Jagielskich oraz Stanisława i Rozalię Borkowskich, z prośbą o szczęście wieczne dla nich.

 

Środa, 29 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + męża Jana Olesia we wspomn. urodzin, ++ rodziców, teściów i zięcia Romana, z prośbą o niebo.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Hildegardę Nowak, ++ rodziców Marię i Wincentego, z prośbą o szczęście wieczne dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Marię Biskupską, z prośbą o łaskę nieba – ofiarowana przez sąsiadów.

 

Czwartek, 30 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Małgorzatę Wójciak, ++ rodziców i teściów oraz ++ z rodziny, z prośbą o szczęście wieczne.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Izabelę i Marcina oraz ++ z rodziny, z prośbą o dar nieba dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Ewę i Józefa Omarczyków, ich syna Józefa i wnuka Rafała, z prośbą o szczęście wieczne.

 

Piątek, 31 marca 2023 – dzień powszedni.
7.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Genowefę Buhl, jej ++ męża i rodziców, z prośbą o niebo dla nich.
17.00 - Droga Krzyżowa poprzedzona czytaniem zalecek za zmarłych.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za parafian ++ w lutym: Apolonię Kuśnierz, Mariusza Bąka, Krystynę Szejkę, Ingeborgę Wieschallę, Danielę Połap, Adelajdę Liebig, Irenę Cieślowską, Ryszarda Wawrzeckę, Renatę Mynarek, Józefa Pasternaka.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Stanisława Poprawę, ++ rodzeństwo i rodziców, z prośbą o niebo dla nich.

 

 

 

 

 

 INTENCJE  MSZALNE I NABOŻEŃSTWA 

KWIECIEŃ 2023

 

 

  

Pierwsza sobota miesiąca, 1 kwietnia 2023 – dzień powszedni.
Kolekta na zapłacenie montażu nowego ołtarza maryjnego.
7.00 - Za żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca i Ks. Opiekuna.
7.30 - Różaniec fatimski.
18.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Kozę oraz ++ rodziców, teściów i zięcia, z prośbą o niebo dla nich.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Cecylię Grzegorzek w 1 roczn. śm., + Rufina Grzegorzka oraz ++ z rodzin Grzegorzków i Paszków.

 

Niedziela, 2 kwietnia 2023 – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.
Kolekta na potrzeby parafii.
- Święcenie palm podczas każdej Mszy Świętej.
- Zbiórka do skarbon na balaskach na kwiaty do Bożego Grobu.
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego za + Julię Pasoń, z prośbą o szczęście wieczne dla niej.
10.00 - 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Wiktora Krupę we wspomn. 100 urodzin, + żonę Helenę Krupę, z prośbą o szczęście wieczne.
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Renatę Grucę, z prośbą o niebo dla niej – ofiarowana przez córkę Agnieszkę, rodzinę Chmielów z Jaroszowic, rodzinę Koniarczyków ze Świnnej Poręby.
12.00 - Do NSPJ w int. Arkadiusza Klimy z okazji 25 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, opiekę Opatrzności Bożej oraz błog. Boże dla brata Przemka i całej rodziny.
16.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Helenę i Mariana Kusiorowskich oraz ++ teściów Elfrydę i Alfreda Kretów, z prośbą o niebo.
17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które w tym roku głosi o. Piotr z piotrowickiego klasztoru Braci Karmelitów Bosych.
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego za ++ Marię i Wiktora Januszów oraz + Teodozję Jeziorowską, z prośbą o niebo dla nich.

 

 

 

Copyright © Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko