Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko

Rzymskokatolicka Parafia

  

Pogrzeby 2022

  

  1. Janina Grzyśka zm. 28.12, pogrzeb 04.01.2022
  2. Władysława Wąchała zm. 1.01, pogrzeb 5.01
  3. Jan Wodarczyk zm. 2.01, pogrzeb 7.01
  4. Marian Sisulewski zm. 2.01, pogrzeb 7.01
  5. Anna Polok zm. 5.01, pogrzeb 10.01
  6. Henryk Zaisz zm. 9.01, pogrzeb 12.01
  7. Małgorzata Pająk zm. 7.01, pogrzeb 12.01
  8. Urszula Stacha zm. 5.01, pogrzeb 13.01(cmentarz Komunalny Katowice)
  9. Lidia Kaczmarczyk zm. 10.01, pogrzeb 15.01
  10. Krystyna Suplińska zm. 16.01, pogrzeb 18.01
  11. Czesław Tubyrcy zm. 14.01, pogrzeb 18.01
  12. Roman Buchta zm. 15.01, pogrzeb 20.01
  13. Teresa Napierała zm. 15.01, pogrzeb 20.01
  14. Stefan Pilorz zm. 15.01, pogrzeb 21.01
  15. Józef Kłosek zm. 21.01, pogrzeb 26.01
  16. Elżbieta Mansfeld zm. 23.01, pogrzeb 26.01
  17. Andrzej Gruszka zm. 22.01, pogrzeb 28.01
  18. Stefan Wawrocki zm. 22.01, pogrzeb 29.01
  19. Hildegarda Paprotny zm. 27.01, pogrzeb 02.02
  20. Elżbieta Rudzińska zm. 7.02, pogrzeb 12.02
  21. Eugenia Sobel zm. 7.02, pogrzeb 12.02
  22. Lidia Brzezina zm. 14.02, pogrzeb 18.02
  23. Cecylia Maruszczyk zm. 16.02, pogrzeb 19.02
  24. Fryderyka Szarkiel zm. 17.02, pogrzeb 22.02
  25. Elżbieta Wrzesińska zm. 22.02, pogrzeb 25.02
  26. Stefania Woźnica zm. 28.02, pogrzeb 03.03
  27. Steffi Martin zm. 28.02, pogrzeb 04.03
  28. Stefan Bruszewski zm. 25.02, pogrzeb 04.03
  29. Irena Orlińska zm. 01.03, pogrzeb 05.03 (św. Józefa Robotnika i cmentarz Załęże)
  30. Paulina Zawadzka zm. 08.03, pogrzeb 10.03
  31. Anna Labsa zm. 08.03, pogrzeb 10.03
  32. Teofil Zellner zm. 06.03, pogrzeb 10.03(św. Ludwika Panewniki, cmentarz)
  33. Marian Trzepizur zm.08.03, pogrzeb 12.03
  34. Bożena Karwat zm. 10.03, pogrzeb 14.03
  35. Józef Śledzikowski zm. 12.03, pogrzeb (św. Ludwika Panewniki, cmentarz)
  36. Teresa Pawleta zm. 14.03, pogrzeb 18.03
  37. Sylwester Łagocki zm. 14.03, pogrzeb 19.03
  38. Stanisław Kwasek zm. 14.03, pogrzeb 21.03
  39. Roman Kamiński zm.???? , pogrzeb 23.03
  40. Mieczysław Czyścik zm. 21.03, pogrzeb 25.03
  41. Cecylia Fedus zm. 25.03, pogrzeb 29.03
  42. Janusz Hitnarowicz zm. 31.03, pogrzeb 02.04
  43. Wacław Karwat zm. 03.04, pogrzeb 06.04
  44. Cecylia Grzegorzek zm. 01.04, pogrzeb 07.04
  45. Bogdan Sobczak zm. 24.03, pogrzeb 09.04
  46. Tadeusz Mierzwa zm. 13.04, pogrzeb 15.04
  47. Małgorzata Frydrychowska zm. 12.04, pogrzeb 19.04
  48. Irena Budzyńska zm. 15.04, pogrzeb 23.04
  49. Edward Jucha zm. 29.04, pogrzeb 4.05 (św. Ludwika, cmentarz Kostuchna)
  50. Eugeniusz Bieniasz zm. 7.05, pogrzeb 11.05 ( św. Trójcy Będzin, cmentarz)
  51. Lidia Nalewajka zm. 11.05, pogrzeb 13.05
  52. Eleonora Kandzia zm. 16.05, pogrzeb 21.05
  53. Maciej Dopieralski zm. 13.05, pogrzeb 26.05
  54. Jerzy Kołodziej zm. 23.05, pogrzeb 27.05
  55. Róża Prus zm. 23.05, pogrzeb 28.05
  56. Irena Stanoszek zm. 29.05, pogrzeb 02.06
  57. Henryk Palka zm. 29.05, pogrzeb 02.06 (św. Antoniego Dąbrówka, cmentarz)
  58. Edmund Jankowiak zm. 27.05, pogrzeb 03.06
  59. Witold Myśliwczyk zm. 08.05, pogrzeb (św. Antoniego Padewskiego, cmentarz)
  60. Tomasz Kluczka zm. 01.06, pogrzeb 04.06
  61. Janusz Kłosiński zm. 01.06, pogrzeb 04.06
  62. Jan Piasecki zm. 02.06, pogrzeb 06.06
  63. Maksym Sytko zm. 12.06, pogrzeb 17.06
  64. Barbara Dobrzańska zm. 29.05, pogrzeb 18.06
  65. Kornel Kaleta zm. 12.06, pogrzeb 20.06
  66. Jerzy Gracka zm. 17.06, pogrzeb 22.06
  67. Barbara Żmudzińska zm. 23.06, pogrzeb 25.06
  68. Ewelina Nowak zm. 17.06, pogrzeb 29.06(cmentarz komunalny)
  69. Stanisława Bekier zm. 26.06, pogrzeb 29.06
  70. Jerzy Christ zm. 1.07, pogrzeb 5.07
  71. Weronika Bartoszek zm. 28.06, pogrzeb 6.07
  72. Aniela Ulczok zm. 24.06, pogrzeb 8.07
  73. Robert Pożoga zm. 30.06, pogrzeb 8.07
  74. Edward Manikowski zm. 6.07, pogrzeb 9.07 (św. Józefa Katowice, cmentarz)
  75. Walter Szaradowski zm. 07.07, pogrzeb 13.07
  76. Ireneusz Siewior zm. 21.07, pogrzeb 26.07 (św. Anny Nikiszowiec, cmentarz)
  77. Helmut Kasza zm. 24.07, pogrzeb 27.07
  78. Wilhelm Gajda zm. 22.07, pogrzeb 28.07
  79. Genowefa Kowolik zm. 26.07, pogrzeb 29.07
  80. Stanisław Farbowski zm. 26.07, pogrzeb 29.07
  81. Helena Wenzel zm. 29.07, pogrzeb 3.08 (cmentarz Walim)
  82. Henryk Mucha zm. 02.08, pogrzeb 5.08
  83. Andrezj Janocha zm. 01.08, pogrzeb 6.08
  84. Dawid Bagiński zm. 29.07, pogrzeb 6.08
  85. Zbigniew Sachan zm. 02.08, pogrzeb 6.08 (św. Ludwika, cmentarz Panewniki)
  86. Adelajda Szejka zm. 04.08, pogrzeb 09.08
  87. Eryka Skrzydło zm. 05.08, pogrzeb 10.08
  88. Stefania Puszer zm. 08.08, pogrzeb 11.08 (cmentarz Panewniki)
  89. Małgorzata Skorupa zm. 05.08, pogrzeb 12.08
  90. Waldemar Sikora zm. 11.08, pogrzeb 13.08
  91. Ewa Płaczek zm. 06.08, pogrzeb 13.08
  92. Antonina Pająk zm.11.08, pogrzeb 16.08
  93. Zofia Duda zm. 16.08, pogrzeb 19.08
  94. Krystyna Meler zm. 24.08, pogrzeb 27.08

 

 

Copyright © Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko